Aktuálne novinky a akcie

V našich Stavebninách Trvalec nájdete vždy mnoho zaujímavých sezónnych akcií na vybrané materiály či produkty, ktoré vám pomôžu splniť si vaše sny za veľmi rozumné ceny. Naša ponuka je bohatá a rôznorodá, preto sa určite oplatí pravidelne sledovať naše akcie a nenechať si ujsť žiadnu výhodnú ponuku. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s výberom.

Vo výhodnej cene farby a laky Esmal, Chemolak, Kreisel

farby a laky kreisel, chemolak, esmal

V našich stavebninách si môžete vybrať z ešte širšej škály farieb, omietok, stierok a lakov od overených výrobcov, ktoré sú určené pre domáce aj profesionálne použitie. Ak hľadáte ten správny náter pre váš letný projekt, zastavte sa v našej predajni a poraďte sa s našimi odborníkmi, ktorí vám radi pomôžu s výberom. Nezabudnite, že váš domov potrebuje pravidelnú údržbu a starostlivosť – či už sa jedná o fasádu, interiér, či rôzne konštrukcie ako ploty a podobne. Naša široká ponuka farieb a lakov vám umožní mať ho vždy v skvelej kondícii. Samozrejmosťou je aj odborné poradenstvo, ak budete potrebovať s niečím pomôcť, neváhajte sa na nás obrátiť.

Farby a laky od overených výrobcov Esmal, Kreisel či Chemolak

Objavte široké využitie maliarskych farieb Esmal, ktoré ponúkajú pestré portfólio produktov zameraných na rôzne oblasti využitia, avšak najmä na maliarske a fasádne farby, stierky alebo penetrácie. Línia „EKOLINE,“ navyše ponúka ekologické výrobky, ktoré zaručujú ochranu životného prostredia a biologicky rozložiteľné organické látky. 

Výrobca Kreisel s 25 ročnou tradíciou na slovenskom trhu ponúka naozaj široké zastúpenie produktov aj v našich stavebninách. Okrem lepidiel a penetračných náterov, u nás nájdete aj exteriérové a interiérové farby, vhodné na klasické maľovanie valčekom alebo striekanie veľkých plôch. Farby sú vhodné taktiež na renováciu starých náterov.  

Výrobca Chemolak je spoľahlivou a univerzálnou voľbou na dekoračný náter, či už priamo do interiéru alebo v exteriéri vašej záhrady. Ak sa chystáte obnovovať náter na vašom plote, altánku, či chalupe – Chemolak je pre vás tá správna voľba. 

Prečítajte si najnovší leták, ktorý nájdete nižšie ⬇️

Akcia na farby a laky Esma, Chemolak, Kreisel

Letná súťaž s Trvalcom

U Trvalca teraz prebieha súťaž o super cenu! Ohodnoťe naše Stavebniny na Google a ste v hre o kotúčovú pílu Makita.