Wienerberger

Spoločnosť Wienerberger patrí medzi najväčších výrobcov stavebného materiálu na svete. Vyrábajú od tehál cez škridle až po obklady a ich výrobky sú komplexným riešením pre vašu stavbu. 

V našej ponuke nájdete rôzne Wienerberger produkty ako sú tehly, ktoré sú vyrábané zo 100% prírodného materiálu, pre vašu strechu máme riešenie v podobe keramických škridiel Tondach.

A v ponuke nájdete aj kvalitné betónové dlažby, ktoré Wienerberger vyrába pod značkou Semmelrock. Tešíme sa na vás v našich stavebninách.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.