Heluz

Spoločnosť Heluz ponúka svojim zákazníkom kompletný stavebný systém s ktorým môžete postaviť kompletnú hrubú stavbu vášho budúceho príbytku. Do ich portfólia patria tehly pre obvodové aj vnútorné murivo a ďalšie pomôcky na murovanie.

Ak začínate s hrubou stavbou, neváhajte a navštívte naše stavebniny. V našej ponuke máme aj tehlové systémy Heluz, ktoré sú známe tým, že všetky komponenty tohto systému do seba dokonale zapadajú. Pre vás to tak znamená výrazné zjednodušenie a zrýchlenie stavby. 

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.