Sakret

Spoločnosť Sakret patrí medzi najväčších výrobcov suchých maltových zmesí na svete. Do ich portfólia patria murovacie malty, materiály pre podlahy, omietky, farby či systémy určené na sanáciu a renováciu.

Do nášho sortimentu sme zaradili aj omietky Sakret, ktoré sú vhodné na steny v interiéri či exteriéri. Vyznačujú sa výbornou paropriepustnosťou a dobrou priľnavosťou k podkladu. 

Okrem omietok nájdete v našom sortimente aj ďalšie doplnkové produkty Sakret, ktoré sú vhodné na každý typ menšej či väčšej renovácie alebo stavby. Dostupnosť si môžete vždy overiť v našich stavebninách.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.