Betonárka Nadlice

Betonárka Nadlice patrí medzi významných výrobcov betónových tvárnic, zámkových dlažbe či ďalších okrasných betónových výrobkov.

Betonárka Nadlice sa špecializuje na výrobu vysokokvalitných betónových produktov. Ich sortiment zahŕňa rôzne druhy betónových zmesí pre stavebníctvo, prefabrikáty, betónové dlaždice a obrubníky. Okrem toho vyrábajú aj betónové plotové panely, tvárnice a ďalšie stavebné prvky potrebné pre rôzne typy stavieb. V našej ponuke nájdete ako tvárnice, tak aj zámkovú dlažbu od tohto výrobcu.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.