RG plast

Firma RG plast sa zameriava na výrobu plastových výrobkov ako sú okná, dvere či polystyrén. Firma patrí medzi našich overených dodávateľov a preto výrobky tejto firmy nájdete v našom sortimente.

Spoločnosť RG plast nám dodáva rôzne výrobky, ako napríklad izolačné dosky na zateplenie z polystyrénovej peny, ktoré patria medzi obľúbené u našich zákazníkov. Tieto produkty sú ideálne na zvýšenie energetickej efektívnosti budov a zabezpečujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Firma je známa svojim dôrazom na kvalitu a každý výrobok ktorý opúšťa ich závody je podrobený dôkladným kontrolám kvality a vyrábaný v súlade s najnovšími normami a štandardmi.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.