Porfix

Jeden z našich overených dodávateľov je PORFIX do ktorého portfólia patria komplexné stavebné systémy. Do tejto ponuky patria priečkovky, U-profily, nosné a samonosné preklady, tvárnice v troch pevnostno – objemových triedach, stropný systém a lepidlo. 

Stavebný systém PORFIX má variabilnú skladbu, ktorá umožňuje prispôsobiť sa aj najneobvyklejším požiadavkám a konštrukčným detailom. Využitím celého systému PORFIX pri stavbe minimalizujete problémy, ktoré môžu vzniknúť pri použití rôznych materiálov. Kúpite tak vyvážený produkt, dostupný za primeranú cenu, ktorý spĺňa celý rad rozhodovacích kritérií.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.