Citystone

Slovenský výrobca betónových výrobkov Citystone vyrába produkty pre súkromný sektor, verejný sektor či výstavné plochy. Ide o ekologické dlažby a ďalšie betónové výrobky ako ploty, tvárnice, palisády či obrubníky.

Dlažby Citystone sú vyrábané z prírodných materiálov ako sú cement, kamenivo, voda či farebné pigmenty. Tieto dlažby sú výborným riešením pre vašu domácnosť ale aj pre verejné priestranstvá, pretože umožňujú odvedenie dažďovej vody zatrávňovacími otvormi či dištančnými škárami. Táto značka však nie sú len dlažby, ale aj betónové platne, ploty, tvárnice či obrubníky. No a kde tieto produkty nájdete? Predsa u nás v Stavebninách Trvalec.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.