Zámkové dlažby

Zámkové dlažby sú známe a obľúbené pre svoju pevnosť a trvanlivosť. Sú schopná odolávať veľkému zaťaženiu. Náš sortiment ponúka bohatý výber zámkových dlažieb od rôznych overených dodávateľov.

Betónová dlažba je obľúbeným povrchovým materiálom v stavebníctve, a to z niekoľkých dôvodov. Spojte kvalitu s trvanlivosťou. Ponúkame nielen tradičné riešenia pre vytváranie chodníkov v záhradách a parkoch, ale aj elegantnú veľkoformátovú betónovú dlažbu, ktorá je ideálna pre terasy a okolie bazénov.

Dlažba na exteriérové použitie svytvára jedinečné estetické plochy tam, kde je potrebné. S dôrazom na kvalitu a pevnosť ponúka nielen širokú paletu farebných možností, ale aj jedinečný zámkový systém, ktorý zabezpečuje odolnosť a trvanlivosť.  S dizajnom, ktorý spĺňa aj najnáročnejšie požiadavky, a protišmykovými a mrazuvzdornými vlastnosťami, sa stáva obľúbenou voľbou medzi inými druhmi dlažieb.

Ekologické dlažby sú špeciálne navrhnuté s vyšším podielom otvorenej plochy, čo zabezpečuje dostatočnú priepustnosť. Táto ekologická dlažba s rozšírenými škárami umožňuje efektívne odvádzanie zrážkovej vody priamo do pôdy.

Impregnácie na dlažby sú dôležitým prvkom k tomu, aby vaša dlažby vydržala čo najdlhšie. Objavte ekologické prípravky, ktoré boli špeciálne vyvinuté na ošetrovanie a údržbu betónových dlažieb. Ich zloženie zabezpečuje výbornú impregnáciu, ktorá zamedzuje zachytávaniu nečistôt a preniká až do hĺbky materiálu.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách – objednávka, doprava a dovoz omietok a lepidiel pre Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Spoliehame sa na overených dodávateľov

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.