Stropný systém

Stropný systém slúži na prekrytie nosných konštrukčných prvkov. Podľa zvoleného typu strešného systému je možné integrovať aj ďalšie prvky ako sú napríklad potrubia, káble a iné inžinierske zariadenia. V našej širokej ponuke nájdete všetky potrebné komponenty strešných systémov.

Stropné tvárnice sú prefabrikované prvky používané pri výstavbe stropových konštrukcií v budovách. Tieto tvárnice majú formu dutých blokov alebo panelov a slúžia ako podporná štruktúra pre betónový strop. Stropné tvárnice sú navrhnuté s ohľadom na jednoduchú inštaláciu. Ich tvar a veľkosť umožňujú rýchle a efektívne umiestnenie na mieste.

Stropné nosníky pre váš stropný systém sú konštrukčné prvky používané na podporu stropu budovy alebo inej štruktúry. Ich hlavným účelom je prenášať hmotnosť stropu a zároveň rozložiť zaťaženie na nosné steny alebo stĺpy. Nosník máme od overených dodávateľov, tie sa vyznačujú s vysokou únosnosťou a kvalitou. Samotné konštrukcie našich stropných systémov vynikajú svojou jednoduchosťou, presnosťou, ľahkosťou a rýchlou realizáciou.

Stropné dosky sa, ako už názov naznačuje, používajú na vytvorenie stropu v budovách. V ponuke máme stropné dosky, ktorú sú ľahké, čo uľahčuje manipuláciu a inštaláciu. Táto vlastnosť prispieva k rýchlosti výstavby a znižuje nároky na ťažké zdvíhanie. Dokonca, niektoré stropné dosky majú vstavané akustické vlastnosti, ktoré pomáhajú regulovať zvuk v miestnostiach.

Stropné vložky nájdete u nás tiež. Existuje niekoľko rôznych foriem a typov stropných vložiek. Môžu to byť ploché panely, prednapnuté dosky, nosné železobetónové panely alebo iné špecifické typy podľa potreby konkrétneho projektu. Záleží na vašom výbere. Doplnky pre váš stropný systém si vyberie každý.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách – objednávka, doprava a dovoz stropných systémov pre Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Spoliehame sa na overených dodávateľov

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.