Štrky a piesky

Štrky a piesky vám dovezieme presne podľa vašich požiadaviek. U nás si viete objednať rozmery presne také aké potrebujete pre vašu stavbu. Navyše, dovoz vám zabezpečíme a vám tak odpadnú starosti spojené s vybavovaním.

Stavebný štrk sa často používa na tvorbu stabilného a odolného základu pre stavby. Vytvára pevný podklad, ktorý môže odolávať zaťaženiu budovy a zabezpečuje rovnomernú distribúciu váhy. Použiť ho môžete v drenážnych systémoch na odvodnenie vody z oblastí s vysokou vlhkosťou. Vytvára prechodné médium, ktoré umožňuje vode ľahko prechádzať, čím sa zabráni hromadeniu a stagnácii vody. 

Stavebný piesok je dôležitou zložkou betónových zmesí. Spolu s cementom, štrkom a vodou tvorí základ pre výrobu betónu, ktorý sa používa na stavbu základov, stien, podláh a iných betónových štruktúr. Takže pri vašej stavbe sa bez neho rozhodne nezaobídete. Použiť ho môžete pri vytváraní pevných podkladov pre rôzne typy konštrukcií, vrátane základov domov, chodníkov a ciest. Jeho stabilné vlastnosti prispievajú k vytváraniu pevných a spoľahlivých podkladov.

Dovoz je u nás bez problémov. Štrky a piesky dopravíme priamo na Vašu stavbu aj vlastnými dopravnými prostriedkami spôsobom a termínom podľa Vašich predstáv.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách – objednávka, doprava a dovoz štrku a piesku pre Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.