Knauf

Spoločnosť Knauf je globálnym lídrom v oblasti výroby stavebných materiálov. Ponúka široký sortiment produktov vrátane sadrokartónových dosiek, omietok, izolačných materiálov a podlahových systémov.

V našej ponuke nájdete rôzne typy sadrokartónových dosiek Knauf vrátane štandardných, impregnovaných proti vlhkosti, akustických a špeciálnych dosiek pre čo najlepšie zateplenie. Minerálna izolácia Knauf je známa vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami. V našich stavebninách ju nájdete vo forme dosiek.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.