Tondach

Škridly Tondach sú vynikajúcou voľbou pre rôzne stavebné projekty, pretože ponúkajú vynikajúce vlastnosti a širokú škálu možností pre novostavby aj rekonštrukcie rodinných domov.

Škridly Tondach ponúkajú množstvo výhod, vďaka ktorým sú obľúbeným strešným materiálom už roky. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči prírodným živlom, ako sú vietor, mráz, slnko a dážď, čo z nich robí trvanlivé riešenie pre vašu strechu. A práve tieto škridly nájdete aj v našich predajniach v Horných Hámroch či v Žiari nad Hronom.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.