Kreisel

Spoločnosť Kreisel je významným výrobcom maltových a omietkových zmestí. V našom sortimente nájdete pod touto značkou rôzne typy fasádnych omietok, ktoré sú vhodné pre rôzne druhy povrchov.

Z nášho sortimentu od značky Kresiel spomenieme najprv fasádne omietky, ktoré omietky sú známe pre ich výbornú odolnosť proti mechanickému poškodeniu. U nás sú dostupné v rôznych farebných odtieňoch a textúrach. Produkty Kreisel to sú aj rôzne typy penetrácii, ktoré zaručia ideálnu priľnavosť omietky k podkladu, čím predlžujú jej životnosť a zlepšujú jej vlastnosti. 

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.