Ytong

Výrobky Ytong sú pórobetónové stavebné materiály, ktoé majú výbornú tepelnú izoláciu a požiarnu odolnosť.  Výrobky sú vhodné ako do obvodových, tak aj do vnútorných nosných či výplňových priečok. 

Tvárnice Ytong ktoré nájdete v našich stavebninách majú milióny vzduchových pórov, vďaka čomu sú tieto tvárnice dokonalým izolantom. Aj vďaka týmto vlastnostiam nepotrebuje dodatočné zateplenie. Vyznačuje sa aj dobrou odolnosťou voči plesniam a odoláva škodcom. No a kde tento produkt nájdete? V našich predajniach Stavebniny Trvalec

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.