Weber

Sortiment spoločnosti Weber zahŕňa rôzne typy omietok, náterov a malty na murovanie. Okrem toho ponúkajú lepiace a výstužné malty, vyrovnávacie a samonivelačné hmoty, lepidlá na obklady a dlažby, ako aj materiály na sanáciu betónu.

Značka Weber pôsobí na Slovensku už viac ako tri desaťročia. Medzi našimi zákazníkmi je tento výrobca obľúbený najmä v oblasti fasádnych materiálov a takisto aj na úpravu stien v interiéroch. V našich stavebninách preto nájdete všetko potrebné a dôležité aj od tohto výrobcu.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.