Stavebná chémia

V našej ponuke nesmie chýbať ani stavebná chémia. Jej využitie je naozaj široké a každý domáci kutil sa bez týchto výrobkov len ťažko zaobíde. U nás sa však báť nemusíte, nájdete vždy to, čo práve potrebujete.

Tmely majú naozaj veľmi široké využitie. Preto nechýbajú ani v našej ponuke. Použiť ich môžete v rôznych oblastiach stavebníctva vrátane omietok, spojov stien, izolácií a iných konštrukcií. Správna aplikácia a výber správneho druhu tmelu závisí od konkrétnej aplikácie a typu materiálu, s ktorým sa pracuje. Radi vám so správnym výberom pomôžeme.

Silikón je v stavebníctve široko využívaný materiál, pretože disponuje vlastnosťami, ktoré ho robia ideálnym pre rôzne aplikácie. Preto u nás nemôže chýbať. Vďaka svojej odolnosti voči vode a vlhkosti sa silikón používa na ochranu proti plesniam, hnilobe a iným problémom spojeným s nadmernou vlhkosťou.

Akrylový tesniaci tmel je vyrobený z akrylátového polyméru. Je to elastický tmel, ktorý sa používa na utesňovanie a vyplňovanie trhlín, medzier a spojov v rôznych stavebných konštrukciách. Je vhodný pre rôzne povrchy, vrátane dreva, kovu, plastu, betónu a omietok. Toto umožňuje jeho široké použitie v rôznych stavebných konštrukciách.

Základné nátery sú dôležitým prvkom, aj keď bývajú často opomínané. Najmä pri domácom maľovaní. Chyba! Tieto vrstvy náterov sú aplikované na povrch pred nanesením finálneho náteru. Základné nátery slúžia na zlepšenie adhézie medzi povrchom a finálnym náterom.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách – objednávka, doprava a dovoz stavebnej chémie pre Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Spoliehame sa na overených dodávateľov

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.