Miešanie farieb

Vyskúšajte naše miešanie farieb. V našej pobočke v Horných Hámroch máme pre vás k dispozícii pripravené miešacie centrum na fasádne farby a omietky. Môžete tiež získať vzorky farieb, ktoré vám pomôžu lepšie sa rozhodnúť pri výbere fasádnej farby či omietky. Radi vám samozrejme aj poradíme s výberom a odporučíme konkrétne produkty. 

V našom miešacom centre vám radi pripravíme farbu fasádnej omietky presne podľa vašich predstáv. Väčšinou dokážeme farbu namiešať už do jedného dňa, v prípade, že nemáme skladom potrebné komponenty danej farby väčšinou do týždňa. 

Po dohode vám vieme poskytnúť aj vzorku omietky, ktorú si môžete sami vyskúšať, prípadne vieme zapožičať vybrané vzorkovníky fasádnych farieb. 

Miešacie centrum je vám k dispozícii v našej pobočke v Horných Hámroch. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách – miešanie farieb Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Žiar nad Hronom, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.