Semmelrock

Dlažby Semmelrock ponúka široké spektrum farebného stvárnenia. Vyznačuje sa rôznymi prednosťami, medzi ktoré patrí aj to, že spĺňa najnáročnejšie požiadavky. Do nášho sortimentu sme ju zaradili z dôvodu veľkej obľúbenosti u našich zákazníkov.

Renomovaný výrobca dlažieb má vo svojom portfóliu širokú škálu možností pre svojich zákazníkov. Či už viacej preferujete nepravidelné alebo pravidelné tvary dlažieb, dlažby Semmelrock vyhovejú obidvom táborom. V našej ponuke nájdete jeden aj druhý variant.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.