Stadreko

Stadreko je slovenský výrobca zámkovej dlažby, komínových či stropných systémov, debniacich tvárnic a ďalších betónových výrobkov, je ďalším zástupcom v našom širokom zástupe dodávateľov.

Portfólio spoločnosti Stadreko sa zaoberá betónovými výrobkami. V obľube sú najmä zámkové dlažby, komínové systémy či debniace tvárnice. Zámkové dlažby sú vyrábané z prírodných materiálov a výrobca deklaruje odolnosť voči nástrahám počasia.V našej ponuke nájdete výrobky aj tohto slovenského výrobcu. 

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.