Tepelné izolácie

Naše tepelné izolácie od overených dodávateľov zlepšujú  tepelnú efektívnosť budov a iných konštrukcií tým, že minimalizujú stratu tepla v zime a znížia prehrievanie v letných mesiacoch. 

Vonkajšie izolačné systémy zabezpečujú dodatočnú izoláciu stien budovy. To pomáha minimalizovať tepelné straty v zime a udržiavať chladnejšiu teplotu v budove v lete, čím sa zlepšuje energetická efektívnosť. Takisto chránia chránia stavebné štruktúry pred vplyvmi počasia, ako sú dažde, vietor a zmrazenie. Tým sa predchádza poškodeniu stien a iných konštrukčných prvkov.

Vnútorné izolačné systémy sú vrstvy tepelnej izolácie aplikované na vnútornú stranu stien, stropov alebo podláh budovy. Ich hlavným účelom je zlepšiť tepelnú efektívnosť interiéru a pohodlie obyvateľov. Pomáhajú zabraňovať unikaniu tepla z interiéru budovy, čím minimalizujú tepelné straty. To prispieva k udržiavaniu konštantnej a pohodlnej teploty v miestnostiach.

Minerálne izolácie sú tepelne izolačné materiály vyrobené z minerálnych surovín, ako sú sklo, kamenina alebo bazalt. Tieto materiály majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a sú široko využívané v stavebníctve na zlepšenie energetického efektu budov.

Drevovláknité izolácie – nová generácia izolácií, určená najmä pre drevostavby a murované domy. Drevovláknité izolácie, sú tou najmodernejšou voľbou pri izolovaní podláh, stien, stropov a striech. S otvorenou difuzivitou a schopnosťou regulovať vlhkosť, ponúkajú zdravú a príjemnú mikroklímu. Okrem toho, poskytujú vynikajúcu ochranu pred chladom aj horúčavou a dobre tiež chránia pred hlukom.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách – objednávka, doprava a dovoz tepelných izolácií pre Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Spoliehame sa na overených dodávateľov

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.