Chyžbet

Objavte kvalitné dlažby od spoločnosti Chyžbet, ktorá sa teší veľkej obľube nielen medzi našimi zákazníkmi, ale aj v rámci celého Slovenska a blízkeho zahraničia. V našom sortimente pravidelne nájdete výrobky tohto výrobcu.

Dlažby Chyžbet patria medzi obľúbené výrobky a preto aj tie nájdete v našom širokom sortimente stavebných výrobkov. Výrobca používa moderné technológie, vďaka čomu je ich dlažba odolná. Zároveň sa však tieto dlažby vyznačujú trvácnou farebnosťou či nízkou náročnosťou na údržbu.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.