Služby v Stavebninách Trvalec

U nás to nie je len o materiáloch. Radi vám pomôžeme s dovozom či už stavebných materiálov, štrkov, pieskov alebo aj drobnejších produktov. V našej pobočke v Horných Hámroch môžete využiť aj služby miešacieho centra pre fasádne omietky či si požičať profesionálne náradie pre vašu domácnosť či stavbu. 

Stačí zavolať, dovezieme – či už potrebujete priviesť štrk, piesok, tehly alebo akýkoľvek iný materiál, stačí zavolať. Disponujeme autom s hydraulickou rukou, sklápačmi, valníkom aj menším nákladným autom, preto pre nás akýkoľvek materiál nie je problémom. 

V našej pobočke v Horných Hámroch máme pre vás k dispozícii pripravené miešacie centrum na fasádne farby a omietky. Môžete tiež získať vzorky farieb, ktoré vám pomôžu lepšie sa rozhodnúť pri výbere fasádnej farby či omietky. Radi vám samozrejme aj poradíme s výberom a odporučíme konkrétne produkty.

Máme pre vás pripravené profesionálne náradie a stroje k zapožičaniu. Či už plánujete špecializovaný stavebný úkon, ku ktorému vám nestačí bežne dostupné náradie, alebo jednoducho nechcete zbytočne kupovať vlastné, sme vám k dispozícii s našou širokou ponukou strojov, náradia a zariadení.