Leier

Od značky LEIER nájdete v našej ponuke dlažby či strešné krytiny , ktoré nielenže spĺňajú nároky na mechanickú odolnosť, ale tiež excelujú v estetickom stvárnení povrchov.

Strešné krytiny či zámkové dlažby od spoločnosti LEIER sú známe svojou precíznosťou. Betónová škridla sa v súčasnosti radí medzi najviac preferované formy skladanej strešnej krytiny. Vysoká funkčnosť zámkových dlažieb zaručuje stabilitu, pričom ich estetické prevedenie dokonale dotvára charakter okolia. Ďalšou výhodou sú neobmedzené možnosti farebných, tvarových, rozmerových a povrchových úprav. 

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách. Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.