Ploty a oplotenia

Ploty a oplotenia spĺňajú primárne funkcie, ako je vymedzenie hraníc pozemku, zvýšenie pocitu bezpečia, poskytnutie dlhodobej ochrany, redukciu hluku a odolnosť voči rôznym poveternostným podmienkam. Vyberte si ten najlepší sortiment u nás.

Betónové ploty ponúkajú najrýchlejšiu a ekonomicky najvýhodnejšiu možnosť, pretože nevyžadujú výstavbu základov po celej dĺžke plotu, ale iba v miestach umiestnenia stĺpikov. Tento fakt ich robí optimálnou voľbou ako alternatívu k plotom z debniacich tvárnic. S ich robustnou konštrukciou a jednoduchou inštaláciou zabezpečujú nielen trvanlivosť, ale aj estetický dojem a funkčnosť. Navrhnuté sú tak, aby vyhovovali najnáročnejším požiadavkám, betónové ploty sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a praktické riešenie svojich plotových potrieb.

Gabiónové ploty vytvorené z kombinácie kameňov a kovovej mriežky, predstavujú fascinujúcu a jedinečnú alternatívu. Ich estetický dojem a praktické vlastnosti ich činia výnimočnými voľbami pre tých, ktorí hľadajú spojenie krásy a funkcionality vo svojom exteriéri. Tieto ploty nie sú len statickými štruktúrami, ale sú aj interaktívnym prvkom v krajinnej architektúre. Ich možnosti prispôsobenia sa terénu a okoliu ich robia ideálnymi pre rôzne typy pozemkov.

Tieniace siete máme dostupné v rôznych farebných a vzorových variantoch. Takže si môžete vybrať presne taký typ siete, ktorý sadne do vášho exteriéru. S tieniacimi sieťami je možné vytvoriť intímne a útulné prostredie, kde sa budete cítiť príjemne a pohodlne.

Plotové systémy predstavujú komplexné riešenia na vytvorenie hraníc a ochrany okolo vášho pozemku. Tieto systémy kombinujú rôzne prvky, ako sú plotové panely, stĺpiky, brány, a ďalšie doplnky, aby poskytli kompletné a efektívne riešenie pre zabezpečenie a vymedzenie pozemku. Príďte sa presvedčiť do našich stavebnín a vyberte si z nášho širokého sortimentu plotových systémov.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách – objednávka, doprava a dovoz plotov a oplotení pre Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Spoliehame sa na overených dodávateľov

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.