Strešné systémy

Objavte kvalitné strešné systémy od rín až po strešné krytiny v našich stavebninách. Bezpečné a spoľahlivé riešenie pre vašu strechu. V našich stavebninách si vyberiete to správne pre vašu strechu.

Strešné krytiny v našich stavebninách odoberáme od kvalitných dodávateľov. U nás zakúpite tak nielen spoľahlivú ochranu pred poveternostnými vplyvmi, ale aj elegantný dizajn, ktorý pridáva hodnotu a krásu k vášmu domovu. S našimi inovatívnymi strešnými riešeniami vytvárame bezpečné a esteticky príjemné prostredie pre váš domov.

Stropné vložky umožňujú skryť nepravidelnosti a nedokonalosti v stropnej konštrukcii alebo inštaláciách, čo vedie k hladkému a esteticky príjemnému povrchu. Niektorým iným metódam dokončovania stropov sú stropné vložky často rýchlejšie a jednoduchšie nainštalovať. 

Keramické krytiny sú známe pre svoju vysokú trvanlivosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Vyrobené z keramických materiálov, ktoré sú odolné voči slnku, dažďu, mrazu a iným poveternostným podmienkam.

Odkvapové systémy a stagnujúca voda na streche? S našimi kvalitnými výrobkami sa môžete rozlúčiť s rôznymi druhmi poškodení, vrátane korózie kovových častí, hniloby dreva, alebo iných problémov so stavebnými materiálmi. Naše odkvapové systémy zabraňujú týmto potenciálnym problémom tým, že odvádzajú vodu rýchlo a efektívne.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách – objednávka, doprava a dovoz strešných systémov pre Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Spoliehame sa na overených dodávateľov

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.