Premac

PREMAC je vedúcim výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. Svojou kvalitou a širokým sortimentom výrobkov patrí medzi popredných výrobcov betónových dlažieb, prvkov záhradnej architektúry a stavebných materiálov.

Exteriérové zámkové dlažby, terasové platne, palisády, obrubníky, svahové oporné systémy a plotové tvárnice patria medzi široký sortiment betónových výrobkov od spoločnosti PREMAC. Ich vynikajúca kvalita a funkčnosť nájdu uplatnenie v záhradnej architektúre, úprave exteriérových priestorov a stavebných projektov po celom Slovensku. Nájdete ich aj v našich stavebninách.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.