Betónové výrobky

Náš široký sortiment zahŕňa aj betónové výrobky od spoľahlivých a overených dodávateľov. U nás nájdete všetko, čo pre vašu stavbu potrebujete – betónové ploty, betónové kvetináče, schody, svahové tvárnice, palisády, obrubníky a mnoho ďalšieho. 

Betónové palisády sú ideálne pre dokončenie betónových povrchov a tvorbu svahov, oporných múrov a oddelenie záhonov a trávnikov. Rozmanité farebné a tvarové varianty poskytujú širokú paletu možností, zatiaľ čo ich použitie zabezpečuje nielen estetický dojem, ale aj stabilitu betónovej plochy.

Betónové obrubníky dodávajú estetické dokončenie okrajov a ploch z betónovej dlažby a terás. Ich variabilita v farebnosti a tvare ponúka široký výber možností. Neoddeliteľnou súčasťou každej betónovej plochy sú obrubníky, ktoré zabezpečujú jej stabilitu a oddelenie od trávnikových plôch.

Betónové ploty sú viac ako len vymedzenie pozemku – poskytujú pocit bezpečia, dlhotrvajúcu životnosť, protihlukovú izoláciu a odolnosť voči poveternostným podmienkam. Ich systémy z tvárnic či panelov umožňuje jednoduchú montáž a širokú paletu povrchov, ktoré zabezpečujú prirodzený a elegantný vzhľad.

Betónové svahové vegetačné tvárnice poskytujú elegantné riešenie pre strmé svahy v okolí domu a záhrady. Ich výhodou je nielen ich funkčnosť, ale aj estetický dojem. Použitie betónových múrikov spolu s výsadbou transformuje obyčajné múry na atraktívne okrasné prvky v záhrade

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách – objednávka, doprava a dovoz betónových výrobkov pre Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Spoliehame sa na overených dodávateľov

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.