Den Braven

Pod pojmom Den Braven si ihneď každý vybaví kvalitnú a spoľahlivú stavebnú chémiu, ktorá sa teší veľkej obľube medzi zákazníkmi. Preto nájdete výrobky tejto značky aj v našom sortimente.

Výrobky Den Braven sú všeobecne obľúbeným produktom mnohých z vás. V našom portfóliu preto nemôžu chýbať montážne peny, montážne lepidla, silikón a ďalšie výrobky tejto značky. Takže či už doma potrebujete zasilikónovať vaňu, nalepiť na stenu policu miesto vŕtania, v našich stavebninách určite nájdete tú správnu voľbu pre vás.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách.  Dovoz materiálu vám zabezpečíme v okolí Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.