Murovací materiál

Kvalitný murovací materiál je základom každej stavby. Kúsok po kúsku sa s ním dostaneme k vysnívanému celku. Existuje mnoho rôznych typov murovacích materiálov, z ktorých každý má svoje vlastné vlastnosti a použitie, u nás si vyberie každý – či už hľadáte Ytong, Porfix, klasickú pálenú tehlu, murovacie tvárnice, preklady alebo iné špecializované materiály, neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky.

Pórobetónové vnútorné tvárnice sú obľúbené pre svoju nízku hmotnosť a dobré izolačné vlastnosti. Ich nízka hmotnosť umožňuje jednoduchšie a rýchlejšie spracovanie pri stavebných prácach. Pórobetónové tvárnice sa používajú v rôznych stavebných aplikáciách kvôli ich vlastnostiam. 

Maltové zmesi sú ľahko aplikovateľné, čo z nich robí ideálny stavebný materiál pre profesionálov aj domácich majiteľov. Ich konzistencia umožňuje jednoduché tvarovanie a rôzne metódy aplikácie. rôznymi farbami a textúrami umožňujú maltové zmesi rôznorodé estetické možnosti, čo dáva tvorcom a architektom priestor pre kreativitu a prispôsobenie vzhľadu projektu.

Priečkovky sa v mnohých prípadoch používajú na vytvorenie nosnej konštrukcie, či už v obvodových stenách alebo vnútorných konštrukciách budovy. Takisto môžu byť využité na zlepšenie izolačných vlastností budovy, vrátane zvukovej a tepelnej izolácie. Napomáhajú oddeliť rôzne priestory a minimalizovať prenos zvuku a tepla medzi nimi.

Tehly majú dobré tepelnoizolačné vlastnosti a vďaka svojej váhe môžu prispievať k rýchlejšej inštalácii. Takéto tvárnice  pomáhajú udržiavať stabilnú teplotu v interiéri a môžu prispievať k energetickej účinnosti budovy.

Väčšinu materiálov rozvážame z našich skladov na pobočkách v Horných Hámroch a Žiari nad Hronom. Neváhajte nás ale kontaktovať, pokiaľ potrebujete využiť naše služby aj v iných mestách – objednávka, doprava a dovoz murovacieho materiálu pre Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Horné Hámre, Hodruša Hámre, Hliník nad Hronom, Vyhne, Breznica, Sklené Teplice.

Spoliehame sa na overených dodávateľov

Cenová ponuka

Radi vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Stačí nám zaslať požadované materiály, množstvá a miesto dopravy. Môžete tiež nahrať súpis materiálov na nacenenie. 

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme s výberom vhodného materiálu alebo zabezpečíme dopravu.