Aktuálne novinky a akcie

V našich Stavebninách Trvalec nájdete vždy mnoho zaujímavých sezónnych akcií na vybrané materiály či produkty, ktoré vám pomôžu splniť si vaše sny za veľmi rozumné ceny. Naša ponuka je bohatá a rôznorodá, preto sa určite oplatí pravidelne sledovať naše akcie a nenechať si ujsť žiadnu výhodnú ponuku. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s výberom.

Jarná akcia Premac

Premac

Aktuálne v Stavebninách Trvalec môžete využiť super ceny na širokú škálu produktov od overenej značky Premac. 

V ponuke nájdete zámkové dlažby značky Premac v elegantnom sivom prevedení už od 10,95 € s DPH. Každý si príde na svoje, a preto si z našej ponuky vyberú aj milovníci farieb. Osviežte svoju záhradu pestrými tónmi vo farebnom prevedení: melír pyrit, melír mocca, melír Sahara, melír mušľová, melír Piemont alebo sivo-grafitová. 

Moderný a minimalistický vzhľad dosiahnete pomocou terasových platní, ktoré v našej ponuke nájdete v štandardnom štvorcovom formáte už od 2,15€/ ks s DPH. V ponuke sú takisto pestré farebné prevedenia, ako aj neutrálnejšie tóny: sivá, sivo-grafitová, grafitová, či platinová. 

Pre záhradu svahovitého charakteru máme pre vás v skvelej akciovej cene betónové vegetačné tvárnice, ktoré ponúkajú množstvo zaujímavých riešení, ako vkusne spevniť svah. Tvárnice v modernom sivom prevedení v našej ponuke nájdete už od 2,25€/ ks s DPH. 

Ukončenie záhrady, môže okrem oddeľovacej funkcie, plniť aj estetickú úlohu. Ukončite svoju záhradu v elegantnom štýle pomocou betónového plotového systému. Dosiahnete tak jednoduchosť, upravený vzhľad hladkého povrchu a cenovo výhodnú alternatívu už od 2,15€/ ks s DPH. 

Prezrite si akciový katalóg a inšpirujte sa. ⬇️ 

Jarná akcia Premac
Premac

Jarná akcia Premac

Aktuálne v Stavebninách Trvalec môžete využiť super ceny na širokú škálu produktov od overenej značky Premac.  V ponuke nájdete zámkové